İletişim-Ulaşım

Adıyaman Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

Adres: Adıyaman Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
Telefon: +90 (416) 223 3808
Faks: +90 (416) 223 3809
E-posta: muhendislik@adiyaman.edu.tr
İnternet: http://muhendislik.adiyaman.edu.tr/

Çalışanların irtibat bilgileri için Çalışanlar sayfasına bakabileceğiniz gibi buradan da pdf olarak indirebilirsiniz.

İnternet sayfası ile alakalı olarak bilgi girişi ve değişikliği, görüş, öneri ve kırık bağlantı bildirimleriniz için lütfen İnternet Sayfası Bilgi Giriş Sorumlusu Yrd. Doç. Dr. Kâmil VARINCA'ya e-posta (kvarinca@adiyaman.edu.tr) gönderiniz.

 


Güncelleme tarihi: 03/05/2016
Uyarı: Bu sayfadaki bilgiler son olarak yukarıda belirtilen tarihte güncellenmiştir. Bu sebeple, bu tarihten sonraki muhtemel değişiklikleri yansıtmıyor olabilirler.

Adıyaman ili hakkında bilgi almak için Adıyaman Valiliği, şehir rehberi için Adıyaman Belediyesi Kent Rehberini kullanabilirsiniz.

Şehir Dışından Ulaşım

Adıyaman'a yapacağınız seyahatinizi Ulusal Ulaşım Portalı Seyahat Planlayıcısı ile planlayabilirsiniz.

Havayolu ile

Adıyaman ilinde Adıyaman Havalimanı bulunmaktadır. Ankara'ya AnadoluJet ile, İstanbul'a ise Türk Hava Yolları ile haftanın her günü düzenli olarak karşılıklı seferler yapılmaktadır. Uçuş bilgilerini Adıyaman Havalimanı Uçuş Bilgileri Ekranı veya Ulusal Ulaşım Portalı Uçuş Bilgileri Ekranından edinebilirsiniz. 

Karayolu ile

Adıyaman'a karayolu seyahatiniz için Ulusal Ulaşım Portalı Seyahat Planlayıcısı'nı kullanabilir veya Adıyaman Otobüs Firmaları ile de seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şehir İçi Ulaşım

Şehir içi otobüslerden 1 ve 2 numaralı hatlar üniversite yerleşkesinden geçmektedir. Otobüslere bilet almanıza gerek olmaksızın binilebilmektedir. Otobüs ücreti 1,25 TL'dir.