Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü

Bölüm Başkanlığından

Kıymetli Gençler;

Ülkemizin son yıllarda teknoloji alanlarında gerçekleştirmişolduğu yerli ve milli hamleleri hepimiziheyecanlandırmaktadır. Ülkemizdeki beyinlerin neleryapabileceğine çok yakinen şahit oluyor ve gurur duyuyoruz.Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü olarak bu akımaomuz vermek ve siz değerli gençlerimiz için bölümümüzüyenilenen ülke ufku doğrultusunda güncelledik vehuzurlarınızdayız.
Geleceğimizin teminatı olan Değerli Gençler; sizleri ülkemiziçin katma değer üreten bireyler haline getirmek için güçlüöğrenci laboratuvar altyapımızı çağa yakışacak bir şekildekurduk. Her biri birbirinden nitelikli akademisyen kadromuzuoluşturduk.
Sizleri de ülkemiz için çıktığımız bu yolda aramızda görmekistiyoruz. Milli teknoloji hamlesine omuz vermek için 2015-2016 eğitim-öğretim yılında çıktığımız bu yolda 100'ünüzerinde mezun ve 200'ün üzerinde olan öğrenci ailemizesizleri de davet ediyoruz ve tercihlerinizde AdıyamanÜniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-ElektronikMühendisliğine yer vermenizi istiyoruz.
Sağlıkla ve teknolojiyle kalmanız ümidiyle...

Size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. Kişisel verilerin işlenmesine yönelik Aydınlatma Metni'ne ulaşabilirsiniz.